Województwo Mazowieckie

Okręg nr 1
Dzielnice m. st. Warszawy: Ursynów, Wilanów, Śródmieście, Mokotów

1. KROGULSKI Mariusz Lesław
2. KĄDZIELA Karolina Cecylia
3. FLORYSIAK Jacek Piotr
4. FLORYSIAK Mirosława
5. NIEZNAŃSKI Michał
6. KRANAS Justyna Stefania
7. GRZEBALSKI Piotr

Okręg nr 2
Dzielnice m. st. Warszawy: Bemowo, Bielany, Ursus, Włochy, Ochota, Wola, Żoliborz

1. WAWER Michał Jan
2. KARCZMARCZYK Dariusz Artur
3. JAMROZ Anna Maria
4. KOWALIŃSKI Aleksander Filip
5. ŻMUDA Renata Celina
6. MUCHA Krzysztof Waldemar
7. WISZEWSKA Małgorzata

Okręg nr 3
Dzielnice m. st. Warszawy: Białołęka, Rembertów, Targówek, Wawer, Wesoła, Praga Północ, Praga Południe

1. RYCHLIK Jerzy
2. TUMANOWICZ Barbara Kazimiera
3. CIEŚLAK Damian Władysław
4. LUTY Edyta Agnieszka
5. USIĄDEK Paweł
6. WIELĄDEK Rafał Piotr
7. JÓZEFOWICZ Dominika Anna

Okręg nr 4
Miasto Płock; powiaty: ciechanowski, gostyniński, mławski, płocki, płoński, przasnyski, pułtuski, sierpecki, sochaczewski, żuromiński, żyrardowski

1. NOWAK Jerzy Robert
2. RYBNIK Andrzej
3. MOSSAKOWSKI Marek Stanisław
4. STELMACH Tomasz Józef
5. TUROWSKA Małgorzata
6. KUCIŃSKA Magdalena
7. BINIĘDA Elżbieta Anna
8. PAWLAK Agnieszka Monika

Okręg nr 5
Miasto Radom; powiaty: białobrzeski, grójecki, kozienicki, lipski, przysuski, radomski, szydłowiecki, zwoleński

1. SZEWCZYK Marek Wacław
2. KONOPSKI Mateusz Michał
3. WITASEK Agnieszka Magdalena
4. BIŃKOWSKI Marcin
5. BOMBA Aleksandra Karolina
6. SAMBOR Paweł
7. MIODOWSKA Dominika Paulina
8. KOWALSKI Karol
9. SZYDŁO Dorota

Okręg nr 6
Miasta Ostrołęka i Siedlce; powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski

1. TUMANOWICZ Witold Sławomir
2. DURKA Adam Eliasz
3. DĄDERA Karol
4. MELION Magdalena Patrycja
5. MARZOCH Michał
6. MAŁYSZEK Paulina Danuta
7. IWANOWSKA Milena Agata

Okręg nr 7
Powiaty: grodziski, legionowski, nowodworski, otwocki, piaseczyński, pruszkowski, warszawski zachodni, wołomiński

1. BOSAK Krzysztof
2. WAWER Alina Barbara
3. CHRUSTOWSKI Kamil
4. RUTKOWSKI Tomasz
5. PINTARA Anna Jadwiga
6. STOLAREK Michał
7. JANASZEK Anna Zofia
8. FILIPEK Piotr