Województwo Lubuskie

DEKLARACJA WYBORCZA LUBUSKIEGO RUCHU NARODOWEGO

 

Drodzy Lubuszanie, Szanowni Wyborcy!

Zbliżają się wybory samorządowe. Już 21 października mieszkańcy województwa lubuskiego wybiorą swoich przedstawicieli do rad gminnych, powiatowych oraz sejmiku województwa. To czas weryfikacji osiągnięć radnych w reprezentowaniu interesów naszych lokalnych wspólnot w kontekście pokładanych w nich przedwyborczych nadziei. To moment, w którym stwierdzamy, czy wybrani przez nas poprzednio samorządowi przedstawiciele dotrzymali słowa, realizując przedwyborcze obietnice w codziennej pracy na rzecz naszych małych ojczyzn. To czas, gdy zastanawiamy się komu zaufać, komu powierzyć tym razem godność reprezentowania naszych społeczności w organach władzy samorządowej… Kogo wybrać, by po upływie kolejnej kadencji znów nie czuć się rozczarowanym?

Reprezentujemy Ruch Narodowy w województwie lubuskim. Cechuje nas umiłowanie polskiego narodu, polskiej ziemi, polskiej historii, polskiej kultury i tradycji. Odwołujemy się do spuścizny pozostawionej nam przez wybitnych przedstawicieli narodowej myśli z Romanem Dmowskim na czele.
Nie jesteśmy grupą politykierów żądnych prywatnych korzyści płynących z wykonywania mandatu.
Jesteśmy grupą przebudzonych Polaków, rozczarowanych efektami polityki prowadzonej przez postokrągłostołowy partyjny układ zarządzający Polską od blisko trzydziestu lat.

Startujemy w wyborach do Sejmiku Województwa Lubuskiego. Nie obiecujemy Wam gruszek na wierzbie. Deklarujemy, że będziemy stać na straży tożsamości narodu polskiego w zachodniej, narażonej na bezpośredni wpływ unijnego multikulturalizmu części Polski. Deklarujemy walkę o tożsamość osoby i rodziny, będącej fundamentem życia wspólnotowego, rozumianej wyłącznie jako związek kobiety i mężczyzny wychowujących dzieci w tradycyjnym stylu. Sprzeciwiamy się nachalnej propagandzie homoseksualnej. Będziemy prowadzić działania edukacyjne, promujące polską historię oraz kulturę. Chcemy odbudowy etosu służby publicznej. Sprawowanie władzy rozumiemy jako służbę społeczeństwu, a nie drogę do wzbogacenia się czy zdobycia sławy. Będziemy aktywnie uczestniczyć w debacie publicznej bezkompromisowo broniąc tradycyjnych wartości. Reprezentując Was w samorządzie wojewódzkim chcemy skutecznie działać na rzecz rozwoju lokalnej polskiej przedsiębiorczości oraz wspierać oddolne wartościowe inicjatywy społeczne.

Ruch Narodowy – Lubuskie